4 z 25 Sada autokosmetiky pro čištění kol a dekontaminaci laku po zimě od Auto Finesse

Sada Autokosmetiky od Auto Finesse na perfektní dekontaminaci kol a dekontaminaci laku karoserie automobilu po zimě. Sada obsahuje odstraňovač polétavé rzi, odstraňovač asfaltu a lepidel, trigger (rozprašovač) a mikrovláknovou utěrku.


Chcete důkladně očistit kola a uložit je ve stavu, který garantuje perfektní dlouhodobý stav? Nebo pozorujete na karoserii svého vozu oranžové a černé tečky, které nelze odstranit pouhým mytím? Pak je tato sada pro Vás naprosto ideální řešení.


Sada obsahuje
1) odstraňovač polétavé rzi Auto Finesse Iron Out 500 ml - perfektní odstraňovač polétavé rzi z karoserií automobilu a vynikající čistič kol od zapečeného brzdového prachu
2) Odstraňovač lepidel a asfaltu Auto Finesse Oblitarare
3) Trigger - rozprašovač pro případné použití s Auto Finesse Oblitarate
4) Auto Finesse Microfiber cloth 40x40 cm - mikrovláknová utěrka vhodná k setření zbytku lepidel či asfaltu za pomocí odstraňovače Oblitarate


Auto Finesse Iron Out Contamination Remover 500 ml


Auto Finesse Iron Out odstraňovače jsou jedním z nejlepších produktů na světě v automobilovém průmyslu v posledních letech. Auto Finesse Iron Out intenzivně dekontaminuje vaše vozidlo od polétavé rzi a brzdového prachu dříve, než tyto části způsobí vážné škody na vašem automobilu. Brzdový prach a železité zbytky je rostoucí problém vzhledem k rostoucí hromadné dopravě a zvýšené úrovni provozu. Tyto drobné kousky železných střepin se mohou sami zapustit do prakticky jakéhokoliv povrchu, a pokud toto neřešíte, začnou korodovat. Auto Finesse Iron cíleně tyto části rozpouští dříve, než se začnou škody na vašem vozidle objevovat.


Auto Finesse Iron je moderní, pH neutrální, reaktivní gelová formule, které se specificky zaměřuje pouze na železo založené kontaminace. Na rozdíl od tvrdých kyselin se často používá k odstranění zapuštěných železných částic. Je vhodný k použití na všechny vnější povrchy včetně laku, hliníku, hořčíku, nerezové oceli, eloxovaných površích, chromu, skle, plastu, a dokonce i na gumové povrchy. Iron také obsahuje silná odmašťovací činidla pomoci kterých uvolńuje silniční film, takže je vhodnou volbou pro dekontaminační proces.


Na rozdíl od ostatních standardních čističů, je Iron Out obohacen o látky zabraňující následnému uchycení znečištění na povrchu. Ve výsledném efektu dochází k podstatně pomalejšímu znečištění povrchu kol či karoserie.


Luxusní varianta pro čištění silně znečištěných kol!


Postup při aplikaci a kola:
1) Před aplikací se přesvědčte, že povrch je chladný a suchý.
2) Jemnou mlhou naaplikujte na povrch a ponechte působit.
3) Účinnost přípravku se projevuje výrazným přebarvováním do fialova, v případě silného znečištění až do černa.
4) Ponechte působit až do okamžiku, dokud přípravek nezasychá, poté opláchněte tlakovou myčkou.
5) V případě, že se jedná o povrch, který je opravdu výrazně znečištěn, pomožte přípravku pomocí detailingového štětce (není třeba žádné drhnutí kartáčem, či jinými hrubým příslušenstvím.
PS. nezapomeňte na očistu brzdových třmenů. I zde si Iron Out se zapečeným prachem hravě poradí...


Postup při aplikaci na karoserii:
1) Umýjte vůz a tím odstraňte všechny klasické nečistoty.
2) Před aplikací se přesvědčte, že povrch je chladný a suchý.
3) Jemnou mlhou naaplikujte na povrch a ponechte působit.
4) Účinnost přípravku se projevuje výrazným přebarvováním do fialova.
5) Ponechte působit až do okamžiku, dokud přípravek nezasychá, poté opláchněte tlakovou myčkou. V případě aplikace na karoserii nepoužívejte žádné utěrky či kartáče.
6) V případě, kdy je karoserie silně zasažena polétavou rzí, začnětě vůz rovnou umývat pH neutrálním šamponem aniž byste přípravek před tím oplachovali.
7) Následně opláchněte i s šamponem.

806,00 Kč