Auto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo Grape 500 ml pH neutrální autošampon s vůní hroznového vína

Auto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo Grape 500 ml pH neutrální autošampon s vůní hroznového vína: PH neutrální autošampon šetrný k naneseným voskům a nanopovlakům.


Tento šampon můžete použít také na mytí matných laků či v poměru ředění 1:10000 jako clay lubrikaci!


Bezpečné mytí automobilu je nejdůležitějším krokem pro detailery, což je důvod, proč u Auto Finesse strávili tolik času vývojem pH neutrálního autošamponu. Nyní se výrobce baví efektivitou a zpestřuje práci všem uživatelům limitovanými edicemi, které zkrátka voní jinak, jak všechny ostatní autošampony. Auto Finesse Lather v limitované edici "Grape" je autošampon s příjemnou vůní hroznového vína. Obsahuje pH neutrální povrchově aktivní látky a vysoce koncentrovaná maziva. V kombinaci s dobrou mycí technikou získáte silný čisticí výkon bez nutnosti oplachování. To také znamená, že pěna autošamponu není v rozporu s vosky nebo sealanty, díky čemuž maximalizuje jejich výkon a životnost.


Lather je koncentrát, který se aplikuje ve zředěné formuli. Lather neobsahuje žádné další lesk ovlivňující přísady.


Doporučujeme k použití i oživení voskové vrstvy, nebo prodloužení její životnosti. Lather také může být použit jako mazivo pro Clay.


Doporučené ředění 650:1 až 2000:1 (do 15 l kbelíku maximálně 2-3 víčka)


Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Lather patří mezi profesionální produkty určené pro vyspělé detailery. Ovšem díky vysoké efektivitě a lehkosti aplikace s tímto přípravkem dosáhne skvělých výsledků i začínající uživatel.


Objem: 500 ml


Hmotnost: 0.55 kg

389,00 Kč