Gyeon Q2M Bathe 1000 ml autošampon (SKLADEM)

Gyeon Q2M Bathe 1000 ml autošampon: Koncentrovaný pH neutrální šampon navržený pro údržbu zejména křemičitých povlaků.


Stejně jako ostatní produkty v sortiment tohoto výrobceu je i Q²M Bathe skvěle efektivní díky vysoce koncentrovanému složení. Hustý gel je přirozeně rozpustný ve vodě, vyzařuje velmi příjemnou vůni, připomínající Q²M Cure a produkující dlouhotrvající pěnu. Ideální pro bezpečné mytí vozu s minimálními riziky poškození.


Náš velmi tradiční, neutrální pH šampon je ideální volbou pro každodenní údržbu každého vozidla. Hustá pěna a šetrné čištění umožňují použití i na vozech pokrytých tradičním přírodním voskem.


TIP: Zřeďte Q²M Bathe v teplé vodě, abyste zvýšili jeho výkon a umožnili rychlejší odstranění lehké kontaminace.


90% poškození laku vzniká v důsledku nesprávného mytí. Dvoukýblová metoda, měkká rukavice nebo účinný tlakový mycí stroj mohou jen částečně zaručit úspěch a minimalizovat rizika. Stále nejdůležitější složkou při mytí zůstává kvalitní šampon a jeho lubricitní schopnost, která zvyšuje hladkost a podporuje klouzání rukavic po povrchu laku. Čím lepší jsou jeho lubrikační vlastnosti, tím více jste schopni minimalizovat riziko vzniku nových vad na laku vašeho vozidla.


Q²M Bathe je kvalitní pH neutrální autošampon. Má dobrou čisticí schopnost, snadno rozppouští nečistoty, ale přitom je dostatečně jemný, aby neovlivňoval keramické povlaky nebo vosky. A protože je pH neutrální, je dostatečně šetrný i pro choulostivé povrchy, jako jsou nikl, chromované nebo vysoce leštěné prvky.


Doporučená spotřeba na 1 vozidlo: 15-20 ml
Doporučené ředění: 1:500
Hodnota pH: 6
Objem: 1000 ml
Hmotnost: 1.2 kg

489,00 Kč