PH neutrální odstraňovač hmyzu a špíny Auto Finesse Citrus Power Bug&Grime Remover (1 L)

Auto Finesse Citrus Power Bug & Grime Remover (1 L) je PH neutrální čistič hmyzu a špíny neodstraňující vosky a nanopovlaky.

Šetrný PH neutrální čistič vám umožní odstranit špínu a hmyz bez nutnosti drhnutí a tím narušení voskové či nano vrstvy. Je bezpečný pro použití na lak, sklo, plasty a další. Auto Finesse Citrus Power je ideálním přípravkem pro péči o ošetřený automobil v případě, kdy klasický autošampón prostě není dostatečně efektivní. Díky vysoké efektivitě je vhodný i pro čištění motorového prostoru a k odstranění mastnoty a v neposlední řadě k oživení vosku. Perfektní k odstranění soli po zimě.

Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Citrus Power patří mezi profesionální produkty určené pro vyspělé detailery. Díky vysoké efektivitě a lehkosti aplikace ale s tímto přípravkem dosáhne skvělých výsledků i začínající uživatel.

Jak použít PH neutrální odstraňovač hmyzu a špíny Auto Finesse Citrus Power Bug&Grime Remover (1 L)

  1. Naneste rozprachem na povrch a ponechte 2 minuty působit.
  2. v místech usazené špíny pomožte přípravku jemným štětcem.
  3. Opláchněte proudem vody.

Poznámka: Citrus Power je pH neutrální přípravek, proto není tak silný, jako agresivní alkalické čističe. Díky tomu je šetrný k voskům a sealantům, možné použití i na chromové díly, díly jen leštěné, apod. Máte-li vůz prozatím neošetřený, bude zapotřebí postup pravděpodobně jednou zopakovat, či pomoci přípravku v efektivitě jemným štětcem. Případně místo Citrus Power použít Auto Finesse Dynamite. Jeho přednosti oceníte hlavně v případě, kdy máte vůz ošetřen voskem, keramickou ochranou či sealantem. Jeho schopnost odlepit hmyz a nečistotu od povrchu je v tomto případě bezkonkurenční, navíc bez rizik oslabení ochran. Díky svým vlastnostem i obnovuje činnost již zanesených ochran. Díky schopnosti hloubkového čištění i obnovuje hydrofobitu již zdánlivě nefunkčních ochran.

  • Náš Tip: Luxusní přípravek pro bezkontaktní mytí ošetřených vozů = nulové riziko oslabení ochran a poškrábání.
  • Objem: 1000 ml
  • Hmotnost: 1.1 kg
399,00 Kč