VYBAVENÍ

Při práci dbám na kvalitní vybavení, pro dosažení maximálních výsledků, jak při renovaci laku, tak u aplikací keramických povlaků, nebo jen u rutinním vysoušení vozu po mytí.


Strojní leštění (Renovace laku)

Při renovaci laků, vsázím na špičkové stroje od Italské firmy RUPES..

Jedna velikost leštičky prostě nestačí! Při leštění i těch nejmenších detailů, které na konci procesu, vytvoří ohromný celek, používám 3 druhy velikostí leštiček. 

Kotouče, brusné a leštící pasty, používám také od Rupes.


IR Infračervená lampa

Vypálení keramické ochrany, pro dosažení maximální účinnosti.

Bezprostředně po aplikaci keramické ochrany, dojde k její tzv. "vypálení" (vytrvdnutí), speciální IR (infračervenou) lampou, pro stejnoměrné vytvrdnutí a tím maximalizovat, kvalitu a tvrdost keramické ochrany.


Péče o kola

Kvalitní stojan od značky Poka Premium, pro všeobecnou a kompletní péči o kola, počínaje mytím, leštěním až po aplikaci keramických a voskových ochran kol. 


Vysoušení vozidel

Mytí a následné sušení vozu, je jakožto kontaktní záležitost, velice nebezpečnou činností, kdy může dojít k poškrábaní laku, proto je dobré, každý krok v tomhle procesu, dělat co nejvíce šetrně. Proto suším pouze bezkontaktně vzduchem, elektrický vysoušečem, značky: Big Boi


Dále pak, veškeré vybavení od detailingových štětců, až po sedací podložku na zem, vše, i sebemenší maličkosti, mám rád značkové a kvalitní, proto pracuji pouze s ověřenými produkty!