KERAMICKÁ OCHRANA

Keramická ochrana

Nejmodernější způsob ochrany: laku, kol, plastů i skel, nano keramickým povlakem (SiO2), který zajistí velice vysokou míru ochrany, proti negativním vlivům, kterým bude auto na cestách čelit.

Co je to keramická ochrana? Je to tenká, ale tvrdá, odolná a naprosto průhledná vrstva (skla), na laku auta, která vyplňuje póry laku. Díky čemu, se vozidlo méně špiní, lépe myje, dodává abnormální lesk a především, chrání ne jen lak, vašeho auta!

Před aplikací keramické ochrany, je nutné, pro dokonalou návaznost keramického povlaku s lakem, provést minimálně základní, 1krokové leštění laku (příprava laku), pro dodržení, uvedené výdrže, a správnou funkčnost, keramické ochrany a to i u nového vozu. Při aplikaci keramické ochrany, na nevyleštěný lak, je životnost a funkčnost keramického povlaku, daleko nižší!

Varianty a ceník leštění laku

1krokové leštění - 7.999,- | 2krokové leštění - 11.999,- | 3krokové leštění - 17.999,-


CENÍK

Aplikace keramické ochrany laku

- Základní keramická ochrana - 3.999,- / Výdrž 1. rok

- Pokročilá keramická ochrana - 7.999,- / Výdrž 2-3 roky

- TOP keramická ochrana - 14.999,- / Výdrž 3-5 let

Ceny neobsahují přípravu (strojní leštění) laku


Keramická ochrana kol

Kola jsou tím nejnamáhavějším dílem vozu, proto si zaslouží opravdu pořádnou ochranu. Jejich následná údržba je mnohem jednodušší a hlavně se kola méně špiní. Po aplikaci, se keramický povlak "zapeče" IR lampou, pro co nejkvalitnější vlastnosti ochrany.

Keramická ochrana kol na 12-15 měsíců - CarPro Dlux

Cena: 1999,- / aplikace vnější strany / sada 4ks kol

Cena: 3.999,- (Nová kola) / 4.999,- (používaná kola) / aplikace vnější a vnitřní strany / sada 4ks kolKeramická ochrana plastů

Keramická ochrana exteriérových plastů, s výdrží dvou let

Cena: 999,-2999,- / dle množství plastů, na exteriéru vozidla.


Keramická ochrana kůže

Nejvyšší možnost ochrany kůže a to keramickou ochranou, s výdrží jednoho roku.

Balíček obsahuje: sedadla, volant, výplně dveří či kožená palubní deska. Zkrátka celý interiér, včetně hloubkového vyčištění kůže před aplikací.

Cena: 4.999,-


Keramická ochrana skel / Tekuté stěrače

Zajišťují trvanlivou ochranu až na 12 měsíců. Funkce tekutých stěračů se projevuje již od rychlosti 50 km/hod. V zimním období chrání okna proti námraze.

Aplikace zahrnuje: Mytí okna, strojní leštění okna, odstranění vodního kamene a pod., odmaštění okna a samotnou aplikaci keramické ochrany.

-Čelní okno - 999,-

-Všechny okna - 1.999,-


Servis keramických ochran

Na veškeré mnou aplikované keramické ochrany, nabízím a realizuji servis keramických ochran, pro prodloužení účinku a celkové výdrže keramické ochrany na laku vozidla.

Při správné péči o keramickou ochranu, lze délku výdrže klidně až zdvojnásobit, vyžaduje si to ale svou péči!

První interval servisu keramických ochran, doporučuji po půl roce od aplikace. Provede se: Kompletní mytí vozu, dekontaminace(velice důležitý proces pro obnovu hydrofobity) a nanesení SiO2, tedy keramické ochrany která stávající keramickou ochranu oživí a prodlouží její účinek.

Cena: 1999,- / SUV + 20%


Keramické mytí

Mytí exteriéru vozidla, speciálním SiO2 šamponem a SiO2 keramickou aktivní pěnou pro prodloužení a nanesení lehké vrstvy SiO2 (keramiky) Tenhle proces doporučuji zákazníkům, kteří mají na vozidle keramickou ochranu a chtějí maximalizovat a výrazně prodloužit výdrž a veškeré benefity keramických ochran.

Při využití téhle služby u vozidla, které na sobě nemá keramickou ochranu, zanechá na vozidle ochrannou vrstvu na cca 2 měsíce

Tohle mytí doporučuji v intervalu: jednou co 2 měsíce. Péče o keramiku je důležitá!

Mytí zahrnuje:

- Mytí kol a pneu s následnou impregnací

- Předmytí keramickou aktivní pěnou

- Ruční mytí keramickým šamponem

- Sušení karoserie vzduchem / mikrovláknem

- Aplikace keramického detaileru

Cena: 1.499,-


FULL DETAIL

Doporučeno pro ty, kteří chtějí svému autu dopřát maximální péči

- Kompletní dekontaminační mytí, včetně demontáže kol, mytí podběhů, motorového prostoru a samotných kol.

- Do dokonalé podoby, více-krokově vyleštěný opravdu každý detail, ne jen laku v exteriéru, ale třeba i nástupních prostorů, brzdových třmenů, kol či lesklých plastů.

- Aplikace nejúčinnější keramické ochrany na lak, kola, brzdiče, plasty a skla.

- Hloubkové čištění interiéru s ošetřením materiálů.

____________________________________

Cena: 29.999,- / SUV: + 15%

Doba práce: 5 dní


Po aplikaci keramické ochrany, se tzv. "vypálí" speciální IR lampou, pro dosažení maximální účinnosti a výdrže keramické ochrany.

U aut, na kterých aplikuji keramické ochrany, zavádím dokumentaci, pro lepší přehled Vám, majiteli vozu, s takovou ochranou, pro případný prodej nebo následnou obnovu nebo změnu typu ochrany.

OBJEDNAT SE ONLINE

Leštění

Jakou korekci (leštění) laku zvolit před keramickou ochranou?

+420 733 182 177

cisteautoostravainfo@gmail.com