O MNĚ

Realizuji a dlouhodobě se zabývám, renovací laků (leštěním), aplikací keramických / voskových ochran, jakožto ochrana/ošetření nových vozů a na to samozřejmě navazuje, ruční mytí s hloubkovým čištěním a vším, co k detailingu patří. Ke každému autu, přistupuji individuálně a svou prací, se chci razantně odlišit od firem, které na autech pracují “pásově”.  
Už od mála mám k autům vztah, jelikož jsem se narodil do závodnické rodiny, kde jsou auta sportem číslo 1. Jsem tak logicky vyučený jako automechanik, takže vím, co je pro auto dobré i z technické stránky! Rukama mi prošlo stovky aut, od ojetých, které potřebovali novotu navrátit ale také ty úplně nové, které potřebovali novotu "zakonzervovat".

I ve vážně extrémních případech, dokážu auto zrenovovat do původního stavu novoty, nebo se tomu minimálně přiblížit. Co se týče laku, tak se nebojím říct, že po renovaci a ošetření, dostane lak tak hluboký lesk, jako nebyl ani když auto opustilo výrobní linku. Autům se věnuji již řadu let a tyhle služby nenabízím z povinnosti, ale zároveň z mého potěšení pro to, detailním způsobem, krok po kroku, obnovit autu novotu, nebo jeho novotu zakonzervovat a co nejlépe jí chránit. Při práci používám jen ty nejlepší přípravky na daný materiál vozu, pro dosažení nejlepších výsledků. Dále se také držím nejšetrnějších ale zároveň nejůčinějších postupů, pro lesk a zář vašeho vozu.

Jezdit v dokonale čistém autě je mnohem příjemnější pocit než ve znečištěném.

Přivezte své auto a nechejte se přesvědčit...