JÁ A AUTA

Jelikož je vztah k autům u téhle profese minimálně pro mně velice důležitý, zde je příběh o mně a autech..

Auta jsem miloval jako 9 z 10 kluků jíž od dětství, kdy jsem pečlivě sbíral modely(Burago), všech vozů. Malé autíčka, které jsem znal z cest, jsem obdivoval a jako správný kluk, je chtěl v dospělosti mít, tehda mě ještě nenapadlo, je mýt :-D. Otec jezdil všelijaké hobby rally závody, auta k takovým závodům upravoval a já byl vždy kolem toho a měl to rád. Později se závody posunuly o nějaký ten level výš a ocitl jsem se jako navigátor v legendárním rally voze Mitsubishi Lance Evo, kde jsme už i na větších závodech, vyhráli nějaký ten pohár. Poté se má cesta se závody a všeobecně s auty, proměnila, z “pouhého” koníčku a vášně, na zodpovědnost a práci, odchodem na školu. Jak jinak, než obor "Automechanik"..

Po ukončení studia, jsem měl v plánu navázat na obor, jenže se tak nestalo. Každé auto, které jsem od svých 18ti let měl, mě bavilo uchovávat v co nejhezčím původním stavu a tak jsem začal s čištěním a mytím aut. Později se učil lak strojně leštit a po pár letech přidal na seznam kompletní služby, které by mělo “Detailing Studio” nabízet, jako třeba instalace PPF ochranných folii laku.

Za práci kterou dělám, jsem nesmírně vděčný, žádnou zakázku bych si nedovolil brát jako samozřejmost. Proto si vážím vás všech, kteří mě navštěvují pravidelně a mé služby doporučujete svým známým, to je pro mne ta největší pocta!


Přivezte své auto a nechejte se přesvědčit...