JÁ A AUTA

Jelikož je vztah k autům u téhle profese minimálně pro mně velice důležitý, zde je příběh o mně a autech..

Ještě před tím, než popíšu svůj vztah k autům, bych rád dnes již po několika letech v oboru autodetailing, popsal svou strategii a pár důležitých poznatků.. Mé první nabízené služby rozhodně nebyly lepení ochranných folii nebo renovace laku, nýbrž čištění a mytí aut. Ze začátku byla má strategie jednoznačně nejnižší cena, ovšem dnes, po nabití praxe a zkušeností vím, že zkrátka práce nejde udělat levně a zároveň dokonale. Vždy to co dělám, chci v daný okamžik udělat nejlíp jak to jen jde, proto už vím, že pokud vy jako zákazník chcete práci na autě udělat co nejlépe, rozhodně není dobré vyhledávat úplně tu nejlevnější službu. Výdaje za nezbytně nutné množství produktů a času při správném postupu práce, rozhodně nejsou malé. Proto nejde například provést celý proces renovace laku třeba za 3000 - 4000 korun..

Tak a teď už můj vztah k autům:-)

Auta jsem miloval jako 9 z 10 kluků jíž od dětství, kdy jsem pečlivě sbíral modely(Burago), všech vozů. Malé autíčka, které jsem znal z cest, jsem obdivoval a jako správný kluk, je chtěl v dospělosti mít, tehda mě ještě nenapadlo, je mýt :-D. Otec jezdil všelijaké hobby rally závody, auta k takovým závodům upravoval a já byl vždy kolem toho a měl to rád. Později se závody posunuly o nějaký ten level výš a ocitl jsem se jako navigátor v legendárním rally voze Mitsubishi Lance Evo, kde jsme už i na větších závodech, vyhráli nějaký ten pohár. Poté se má cesta se závody a všeobecně s auty, proměnila, z “pouhého” koníčku a vášně, na zodpovědnost a práci, odchodem na školu. Jak jinak, než obor "Automechanik"..

Po ukončení studia, jsem měl v plánu navázat na obor, jenže se tak nestalo. Každé auto, které jsem od svých 18ti let měl, mě bavilo uchovávat v co nejhezčím původním stavu a tak jsem začal s čištěním a mytím aut. Později se učil lak strojně leštit a po pár letech přidal na seznam kompletní služby, které by mělo “Detailing Studio” nabízet, jako třeba instalace PPF ochranných folii laku.

Za práci kterou dělám, jsem nesmírně vděčný, žádnou zakázku bych si nedovolil brát jako samozřejmost. Proto si vážím vás všech, kteří mě navštěvují pravidelně, nebo jen jednorázově a mé služby doporučujete svým známým, to je pro mne ta největší pocta! Díky


Přivezte své auto a nechejte se přesvědčit...