Kontrola vozu před koupí

Kontrola vozu před koupí

Plánujete pořídit ojeté nebo zánovní auto a nechcete s výběrem "šlápnout vedle"? Za zlomek ceny auta pro vás zajistím kompletní technickou prohlídku vámi vybraného vozu, kde zjistím zdali bylo auto bourané, lakované a případně špatně nebo dobře opravené, zjištění skrytých vad v elektronice, chod motoru, jízdní vlastnosti, stav interiéru a podobné velice důležité informace, které je rozhodně dobré před koupí znát!

"Jsem vyučený automechanik a několik let denně pracuji s auty, takže vím, jak má dobré auto vypadat"


Pokud si nejste jistí, jak správně vozidlo před koupí zkontrolovat, nebo na to nemáte patřičné vybavení, rozhodně doporučuji investovat pár stovek do kontroly, nežli pak přijít o deseti, ne-li stovky tisíců!

Cena kontroly

Kontrola v rámci Ostravy - 2.999,-

(+30% z mnou usmlouvané slevy ceny vozu)

Mimo město Ostravu - 10,-/kilometr

Ve většině případů se s prodejcem Vámi vybraného vozu snažím sjednat slevu, tak ať se Vám moje prověrka zaplatí a ideálně na tom i něco málo vyděláte:) 


Objednat kontrolu

Našli jste inzerát s vaším vysněným autem? Stačí mi ho jen poslat a já se na něj zajedu podívat, takže nikam jezdit nemusíte! Během a po kontrole Vám zašlu záznam z kontroly a sdělím vám své dojmy a hlavně veškeré důležité informace o technickém stavu auta.


Objednat kontrolu můžete na tel.: 733 182 177 

nebo na: cisteautoostravainfo@gmail.com

nebo pomocí formuláře ↓


Aktivní hledání inzerátů 

Hledání toho pravého auta trvá z pravidla několik hodin, ne-li dní.. Proto stačí, když mi dáte vědět určité kritéria a já se už o hledání postarám. Inzerčních portálů je mnoho a ne každý, všechny zná. Prohledám je za Vás všechny a ty potencionálně pravé, Vám budu v průběhu posílat a budeme je společně konzultovat.


Cena aktivního hledání inzerátů: 1500,-
Objednat aktivní hledání inzerátů


nebo na ↓

733 182 177

cisteautoostravainfo@gmail.com