OBCHODNÍ PODMÍNKY INTERNETOVÉHO OBCHODU

  1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ 1.1. Tyto obchodní podmínky (dále jen "Podmínky") upravují vztah mezi [Daniel Jančík], IČ [09651284], se sídlem [Ostrava, Nová Bělá, Petrovských 435/4], (dále jen "Prodejce") a zákazníkem (dále jen "Zákazník") při nákupu zboží nebo služeb prostřednictvím internetového obchodu [www.ciste-auto-ostrava.cz].

  2. OBJEDNÁVKA A PLATBA 2.1. Zákazník má možnost objednávat zboží nebo služby prostřednictvím webového rozhraní. 2.2. Cena zboží je uvedena včetně daně z přidané hodnoty a dalších poplatků. Platba může být provedena [Hotově, bankovním převodem]. 2.3. Prodejce si vyhrazuje právo změnit cenu zboží nebo služeb až do potvrzení objednávky.

  3. DODÁNÍ A PŘEPRAVA 3.1. Zboží bude dodáno do [max 5ti pracovních dní] od potvrzení objednávky. 3.2. Prodejce je odpovědný za přepravu zboží na místo určení. 3.3. Zákazník je povinen zkontrolovat zboží při převzetí a nahlásit případné nedostatky okamžitě.

  4. VRÁCENÍ ZBOŽÍ 4.1. Zákazník má právo vrátit zboží do [2. dní] od obdržení. 4.2. V případě vrácení zboží má Zákazník nárok na vrácení kupní ceny.

  5. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ 5.1. Prodejce je oprávněn zpracovávat osobní údaje Zákazníka v souladu se zákony o ochraně osobních údajů. 5.2. Osobní údaje budou využity pouze pro účely objednávky a komunikace mezi Prodejcem a Zákazníkem.

  6. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ 6.1. Tyto Podmínky jsou platné od [30.12.2023] až do jejich změny nebo zrušení. 6.2. Případné sporové situace budou řešeny soudem soudního obvodu [okresní soud v Ostravě].