Čistič interiéru Auto Finesse Total (500ml)

Auto Finesse Total Interior Cleaner (500 ml) je vysoce efektivní univerzální čistič interiéru a interiérových částí automobilu.

Skutečně specializovaný univerzální čistič Auto Finesse Total je přizpůsoben zvládnout vysoké požadavky. Ať už čistit plasty, vinyl, pryž, tkaniny, nebo koberec. Total je sofistikovaný málo pěnivý přípravek s aktivními látkami, které nezklamou. Nabízí vyváženou kombinaci bezpečnosti a čistící síly, které nelze nalézt při drsném způsobu čištění s víceúčelovým vysavačem.

Total také obsahuje optické zjasňovače a kondicionéry. To umožňuje vyčištění a oživení i těch nejjemnějších a nejchoulostivějších částí interiéru. Čalounění tak můžete vyčistit bez strachu z vyblednutí. Díky tomu, že je Total jednoduše schopen vyčistit celou řadu organických a anorganických nečistot, je vhodný jak pro důklladnou péči o veškeré povrchy novodobých automobilů, tak i o péči historických vozů s přirozenou hodnotou původního stavu.

Total je efektivní pro čištění skvrn od potu, olejů, kávy, trávy, bahna, silikonu, krémů, potravin nebo i krve.

Naprostá jistota při detailingové práci začíná použitím produktů, které byly navrženy speciálně pro tento úkol. Auto Finesse Total byl zrozen z let podrobných zkušeností a měsíců podrobných testů. Jeho snadné použití, přesto převratný výkon je jasné synonimum pro přípravky Auto Finesse, které Vám umožní čistit interiér s vědomím, že dosáhnete skutečně profesionálních výsledků.

Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Total patří mezi profesionální produkty určené pro vyspělé detailery. Díky vysoké efektivitě a lehkosti aplikace ale s tímto přípravkem dosáhne skvělých výsledků i začínající uživatel.


Jak použít Auto Finesse Total Interior Cleaner

 • Čištění plastu, pryže a gumy
 1. Při malém znečištění stříkněte Total na mikrovláknovou utěrku a lehce poovrch otřete, obrácenou stranou utěrkou pak vytřete do sucha
 2. Při silně znečištěném povrchu stříkněte Total přímo na povrch a ponechte pár vteřin působ. Můžete povrch pomnout i jemným detailingovým štětcem.
 3. Poté poovrch setřete mikrovláknovou utěrkou, do sucha pak obrácnou stranou stejné utěrky.
 4. Po vyčištění doporučujeme použít interiérový detailer Auto Finesse Spritz, který skvěle povrch ošetří a a zamezí dalšímu blednutí.
 5. V případě, kdy jsou Vaše interiérové plasty již bledé, vyživte povrch pomocí Auto Finesse Dressle.

Jak dosáhnout perfektně tmavých a ošetřených plastů v interiéru se dozvíte v našem blogu.

 • Čištění textilních povrchů
 1. Nastříkejte Total přímo na postižené místo a ponechte 1-2 minuty působit
 2. V případě, kdy se jedná o silné znečištění, čistěte povrch jemným detailingovým kartáčem
 3. Po vyčištění vytřete povrch mikrovláknovou utěrkou s sací schopností
 4. Po vytření zbytku přípravku jemně navlhčete povrch rozprachem čisté vody a opět vytřete čistou utěrkou
 • Čištění textilních povrchů od krve a olejů
 1. Nastříkejte Total přímo na postižené místo a ponechte 1-2 minuty působit
 2. Jemný kartáč najprve namočte v čisté vodě a následně čistěte krouživými pohyby
 3. Navlhčete postižené místo rozprachem čisté vody a následně vytírejte uvolněnou špínu a zbytky produktu vlhkou utěrkou
 4. Vytírejte do té doby, dokud nezůstane i po vytření utěrka zcela čistá
 5. Ponechte vysychat na větraném místě

Náš Tip: Při čištění silného znečištění je důležitá dostupnost dostatečného množství čistých a jemných utěrek, díky kterým dosáhnete ideální čistící síly. Pro čištění koberců je pak luxusním pomocníkem Auto Finesse Handy Puck společně s Scrubi Spot Padem.

 • Objem: 500 ml
 • Hmotnost: 0.6 kg
359,00 Kč